Video: Muž sestříhal 35 let života do několika minut

Autorem článku je Vojta BednářTyinternety.cz

Sam Klemke na sebe poprvé namířil kameru v 19 letech a pravidelně tak činil každý rok po dalších 35 let. Nyní se svůj život rozhodl sestříhat do jediného videa. Pravda, viděli jsme už i videa, jejichž autoři se fotili každý den a ne jen jednou za rok, málokdy je ale výsledek tak působivý a osobní.

Časosběrná videa jsou v poslední době velkým hitem a ta, která zaznamenávají proměnu člověka v průběhu let, mezi nimi obzvláště vynikají. To možná nejslavnější se skoro 20 miliony zhlédnutí vytvořil Noah Kalina, který se fotil každý den po šest let. Nakonec dal dohromady i mobilní aplikaci Everyday, která svým uživatelům každý den připomene, aby se vyfotili.

Nyní se po jeho bok se svým projektem zařadil i Sam Klenke, jehož video sahá úctyhodných 35 let zpátky. Běží od konce, v několika vteřinách zachycuje náladu každého roku a na posledních záběrech uvidíte teprve devatenáctiletého mladíka. Působivé…

httpv://www.youtube.com/watch?v=K2xTBHyfOks

Pokud se rádi necháváte fascinovat tokem času, podívejte se také na tento přehled deseti velmi povedených časosběrných videí.

 

Převzato a publikováno s písemným souhlasem autora. Originální znění článku najdete zde:
http://www.tyinternety.cz/novinky/video-muz-sestrihal-35-let-zivota-do-nekolika-minut-3774

Tagy :


Pridat.eu Sdílet tento článek

Pokud vás tento článek líbil nebo máte potřebu se kněmu vyjádřit, prosím zanechte komentář, nebo nebo si náš RSS export přidejte do vaší čtečky

Přidej komentář